19 Ekim 2020 Pazartesi

 

Hakkımızda

Tema indir platformu; internet dünyasında yer alan orijinal ve telif ihlali olmayan WordPress, OpenCart, Blogger, Windows, PowerPoint ve daha pek çok alanda ücretsiz temaları kullanıcılara sunmak amacıyla 2020 yılında kurulmuştur. 

Bu platformda yer alan her şey doğrudan yayımcıların ücretsiz olarak sundukları içeriklerden oluşturulmaktadır. Lisans problemi olan ve üzerinde düzenleme yapılmış hiçbir içerik yayımlanamaz. Tema indir platformunda yukarıda bahsi geçen alanlar hakkında detaylı bilgilere yer verilmektedir. Kullanıcılar bu bilgilere ücretsiz şekilde ulaşabilmektedirler.

Tema indir platformunda yakın bir süre içerisinde ticari işlemler gerçekleşecektir. Bu sayede, yerli tasarımcıların ürünleri lisanslı ve en güvenilir şekilde kullanıcılara sunulması planlanmaktadır. 

Tema indir platformunda yer alan içeriklerden herhangi biri hakkında telif ihlali yaşanması durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bu platform etik değerlere önem vermekte olup, yayımladığımız içeriklerin izinsiz şekilde ve doğrudan farklı mecralarda paylaşılması, çoğaltılması halinde yasal mercilere başvurulacaktır.